Zdravotnická zařízení

Sdílet přes

Lékaři, sestřičky i jiní zdravotničtí pracovníci bývají zahlcení administrativní prací. Místo toho, aby se soustředili na léčení pacientů, vyplňují papíry. To jsme se rozhodli změnit – alespoň pokud jde o odpadové hospodářství.


Sdílet přes

Program odpadového hospodářství pro zdravotnická zařízení

Jak vypadá spolupráce?

Podle vašich potřeb vám přivezeme nádoby na odpad – klinikboxy. Všechny už správně označené, v souladu s aktuální legislativou. Po telefonické domluvě nebo v pravidelných intervalech plné nádoby zas odvezeme a zlikvidujeme. Cena klinikboxů je zahrnutá v ceně likvidace.

Mimo likvidaci se ale postaráme také o celou administrativu a komunikaci s úřady – při odvozu odpadu vám předáme vyplněný evidenční list pro nakládání s odpady (ELPNO), který si jen uložíte do námi připraveného šanonu. V průběhu roku vám vedeme průběžnou evidenci, na konci roku zpracujeme roční hlášení, které rozešleme na úřady a vám dáme vytištěné k založení do šanonu.

 

Když přijde kontrola?

Zdravotnický odpad je ve správně označených klinikboxech, ne v odpadkovém koši nebo igelitovém sáčku. Všechny doklady máte po ruce, přehledně připravené a v pořádku. A kdyby něco – jsme vám k dispozici.

 

Zajímala by vás cena a další informace?

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo zkuste online poptávku.

 

Mohlo by vás zajímat

Jak nakládat s odpady ze zdravotnických zařízení

MŽP PŘIPOMÍNÁ: ZDRAVOTNICKÝ ODPAD NEPATŘÍ DO KOMUNÁLU